Wanda Prątnicka

Wyświetlanie 1–24 z 33 wyników

Wyświetlanie 1–24 z 33 wyników

Doktor Wanda Prątnicka, uzdrowicielka o światowej sławie, przez 45 lat swojej praktyki pomogła dziesiątkom tysięcy osób. Jej unikalna umiejętność odprowadzania duchów i oczyszczania z negatywnych energii przynosi ulgę w cierpieniu emocjonalnym, umysłowym i fizycznym. Specjalizuje się w psychologii duszy, uwolnieniu od uzależnień duchowych, a jej metody pomocy są cenione na całym świecie.

Posiadająca imponujące wykształcenie, w tym doktorat z filozofii, magisterium z psychologii i licencjat z parapsychologii, Doktor Prątnicka łączy formalną wiedzę z wrodzonym darem, który ujawnił się w dzieciństwie. To połączenie pozwala jej na głębokie rozumienie i skuteczne działanie w zakresie uzdrawiania duchowego.

Doktor Prątnicka jest autorką wielu książek, które zyskały międzynarodowe uznanie i zostały przetłumaczone na liczne języki. Jej pierwsza książka, “Opętani przez duchy – egzorcyzmy w XXI stuleciu“, stała się bestsellerem w Polsce. Seria “Kołowrót Życia” i najnowsza publikacja “Poznaj prawdę i bądź wolny” oferują praktyczne narzędzia do osobistej transformacji i głębokiego uzdrowienia.